Кошт уваходнага білета:

- уваходны квіток для школьнікаў, навучэнцаў ПТВ і ССНУ, ВНУ (дзённая форма навучання) - 1р.50к .;
- уваходны квіток для дарослых і студэнтаў-завочнікаў - 3р.00к .;

Продаж ўваходных білетаў і замова экскурсій спыняюцца за 30 хвілін да заканчэння работы музея.

Ветэраны Вялікай Айчыннай вайны, інваліды, вайскоўцы тэрміновай службы, дзеці-сіроты, дзеці, якія засталіся без апекі бацькоў, дашкольнікі, музейныя работнікі, наведваюць пастаянную экспазіцыю бясплатна.

Кошт экскурсійнага абслугоўвання:

Кошт экскурсійнага абслугоўвання для групы школьнікаў, навучэнцаў ПТВ і ССНУ, ВНУ (дзённая форма навучання), курсантаў і слухачоў ваенна-навучальных устаноў (ад 5 да 25 чалавек) - 10р.0к. (Да 25 чалавек)
Група больш за 25 чалавек - 15р.0к.
Кошт экскурсійнага абслугоўвання для групы дарослых наведвальнікаў (да 25 чалавек) - 20р.0к.
Група больш за 25 чалавек - 30р.0к.

Экскурсійнае абслугоўванне ветэранаў Вялікай Айчыннай вайны праводзіцца бясплатна.

Кошт экскурсійнага абслугоўвання па гісторыка-культурнаму комплексу "Поле ратнай славы» - 40р.0к. Экскурсія без забеспячэння транспартам.

Кошт экскурсійнага абслугоўвання па мемарыяльным комплексе памяці ахвяр фашызму "Урочышча Пяскі" - 50р.0к. Экскурсія без забеспячэння транспартам.

Кошт правядзення лекцыі з выкарыстаннем навукова-інфармацыйных тэхналогій - 30р.0к.

Кошт правядзення музейна-педагагічнага занятку з выкарыстаннем навукова-інфармацыйных тэхналогій для дашкольнікаў - 20р.0к., для школьнікаў - 25р.0к., для дарослых - 30р.0к.

Па пытаннях работы музея звяртацца па тэл. 49-93-10